Podrobně o dopravě po kliknutí zde.

KDO JSME? 


EXPYRO


Provádíme kontroly a opravy hasicích přístrojů, hydrantů a dalších PBZ. *** Instalujeme protipožární ucpávky. *** Poskytujeme služby v požární ochraně a BOZP. Plníme CO2. *** Prodáváme a půjčujeme pojízdná lešení a další výškovou techniku.


Historie a současnost


Společnost EXPYRO, s.r.o. byla založena v roce 1996 spojením bývalých pracovníků Podniku služeb Přeštice a pracovníků Mechanizace traťového hospodářství Praha. Stavíme na rodinných základech a zkušeném kolektivu, který v současné době čítá 6 stálých zaměstnanců. Od počátku vzniku je hlavní činností firmy poskytování služeb v oblasti kontrol, údržby, oprav a periodických tlakových zkoušek věcných prostředků požární ochrany (zejména hasicích přístrojů) a požárně bezpečnostních zařízení (zejména hydrantů, suchovodů) dle platných zákonů, předpisů, norem a průvodní dokumentace výrobců.


Disponujeme plně vybavenou zkušebnou schválenou Technickou inspekcí České republiky (TIČR). Jsme členem Profesní komory požární ochrany, dále pak autorizovaným distributorem předního výrobce hasicích přístrojů, firmy Vítkovice HTB a.s. (dříve ETS Ostrava). Samozřejmě spolupracujeme i s celou řadou dalších českých výrobců hasicí techniky a působíme na celém území ČR, zejména pak od Prahy na západ. Našimi zákazníky jsou jak drobní živnostníci, byť třeba s jediným hasicím přístrojem, tak i velké společnosti (viz reference).

logo

Časová osa


1996
  Vzniká společnost EXPYRO, s.r.o., provozovna v obci Vochov u Plzně. Stáváme se plátci DPH.


1998
  Přesun do nových prostor v Plzni, ulice Na Sklárně, Plzeň-Doubravka. Schválení zkušebny Technickou inspekcí ČR (TIČR - dřive ITI Praha)


2004
  Stáváme se členy Profesní komory požární ochrany.


2008
  Dochází k vyplacení společníka, firmy PYROSERVIS a.s.. Výměna vedení firmy, nastupuje mladá generace. Stáváme se autorizovaným distributorem předního výrobce hasicích přístrojů, Vítkovice HTB a.s. (dříve ETS Ostrava).


2009
  Rozšířujeme naše služby a díky odborně způsobilé osobě v požární ochraně (OZO v PO) nabízíme komplexní služby v oboru.


2010
  Zřízena plnírna intertního plynu CO2. Certifikace kontrol HP s obsahem fluorescenčních plynů - tzv. plynových HP s čistým hasivem (FE-36 a FM 200).


2011
  Opět rozšiřujeme naši nabídku, tentokrát o služby odborně způsobilé osoby v prevenci rizik (OZO v BOZP). Certifikace systémů pasivní protipožární ochrany ve stavebnictví značek HILTI, DUNAMENTI a Nulifire.


2012
  Jsme držiteli osvědčení pro kontroly systémů protipožární ochrany staveb firem PROMAT a INTUMEX.


2013
  Jsme držiteli osvědčení pro kontroly protipožárních dveří SAPELI. Dále jsme získali certifikát pro kontroly hydrantových systémů Pavliš Hartmann. Sjednáváme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou v souvislosti s předmětem činnosti s limitem plnění 5.000.000,- Kč.


2014
  Stáváme se autorizovaným distributorem výškové techniky ALTREX.


2019
  Přijímáme platební karty.

Weblogo Weblogo Weblogo Weblogo


10 důvodů proč zvolit nás


  • VÍME CO PRODÁVÁME  |  Rádi Vám poradíme, navrhneme vhodná řešení. EXPYRO je tu pro Vás již od roku 1996.
  • POSKYTUJEME KOMPLEXNÍ SLUŽBY  |  Prodej, záruční i pozáruční servis, údržba a periodické tlakové zkoušky, plnění, poradenství.
  • ODBORNOST A TRADICE  |  Naši zaměstnanci působí v oboru již od revoluce, nekteří již desítky let. Jsou řádně proškolení a disponují příslušným osvědčením.
  • SAMOSTATNOST  |  Staráme se za Vás, proto vy se už o nic starat nemusíte. Termíny školení a kontrol sledujeme sami.
  • ODPOVĚDNOST  |  Prodejem zboží naše služby nekončí. Za svou práci ručíme, ale když už se vyskytne nějaký problém, řešíme jej se zákazníkem v co nejkratší možné době.
  • FLEXIBILITA  |  Našim zákazníkům vycházíme vstříc tak, aby je naše práce nezdržovala od té jejich, ať už se jedná o termín pravidelné roční kontroly nebo školení, či doručení objednaného zboží. Díky tomu, že zaměstnáváme více lidí, existuje zastupitelnost.
  • DETAILNÍ INFORMACE  |  Máme úplný přehled o termínech revizí, kontrol, školení a o stavu a počtu vybavení našich zákazníků, což přináší optimalizaci nákladů. Zákazník tak ví, jaké budou jeho náklady za námi poskytnuté služby v příštích letech.
  • ARCHIVACE  |  Veškerou dokumentaci našich zákazníků uchováváme v elektronické podobě po celou dobu spolupráce. Dokumentce je přístupná online přes naše internetové stránky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. (V současnosti pouze na vyžádání emailem. Na zprovoznění služby intenzivně pracujeme)
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP  |  Drobní živnostníci mají jiné požadavky než velké společnosti. Naše nabídka se přizpůsobí každému.
  • CENOVÁ POLITIKA  |  Nesnažíme se Vás nalákat na nejnižší cenu. Naším cílem je kvalitně odvedená práce, poskytnunté záruky a spokojený zákazník. To vše za přijatelné ceny odpovídající odvedené práci. Zašlete nám svoji poptávku a posuďte sami.
Kupujete-li PHP pro účel kolaudace, nezapomeňte objednat i kontrolu provozuschopnosti. Klikněte zde!